Гумбольдт-Колег «Хімія і життя». Полтава, Україна, 16-19 Травня, 2013.
Шановні пані та панове,

Для реєстрації просимо заповнити форму, що додається (завантажити Registration_form.doc, 27kb).

Гумбольдтівська конференція «Хімія та життя» (Колег) проводиться за фінансової підтримки Фонду Гумбольдта (ФРН). На жаль, обмежені можливості оргкомітету не дозволяють допустити до участі у Конференції всіх бажаючих за однакових умов. Перш за все, просимо врахувати, що оргкомітет не сплачує проїзд учасникам конференції.

Приоритетне право участі надається стипендіатам Фонду Александера фон Гумбольдта з України (категорія U). Ця категорія учасників, так само як і учасники, що отримали особисте запрошення від Оргкомітету (категорія I), звільняються від сплати організаційного внеску та плати за проживання в готелі під час конференції.

Оргкомітет у змозі надати пільгові умови реєстрації та участі (звільнення від сплати організаційного внеску та плати за проживання в готелі під час конференції) певній кількості молодих учених (студентів, аспірантів, молодих кандидатів наук), які працюють в університетах та науково-дослідних інститутах Національної Академії наук України (категорія J). Для проходження пільгової реєстрації молоді дослідники зобов’язані надати список власних публікацій та рекомендацію члена Гумбольдт-клубу Україна (від кожного члена Клуба приймається не більше двох рекомендацій).

Рекомендація надається в письмовому вигляді чи в електронній формі в Оргкомітет конференції до реєстрації. Якщо учасник не в змозі надати рекомендацію від члена Клубу (наприклад, у Вашому місті ще немає представників Клубу), необхідно надіслати до Оргкомітету список публікацій та кілька копій найбільш значних наукових робіт з проханням розглянути можливість надання такої рекомендації. Просимо також врахувати, що навіть за цих умов ми не в змозі надати пільгові умови реєстрації всім бажаючим і наперед вдячні за ваше розуміння.

Стипендіатів Фонду Гумбольдта із інших країн (категорія F) з питання участі в конференції просимо звертатися безпосередньо до членів Оргкомітету. Всі інші учасники (категорія О) сплачують при реєстрації організаційний внесок у розмірі 450 грн. Просимо врахувати, що вартість проживання та бронювання готелю в оргвнесок не входить. Учасники, що належать до категорії «О», повинні самостійно бронювати номери в готелях м. Полтава.